APG inşaata’a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

1950’li yıllardan beri çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Kalsın Ailesi, sanayici ve tüccar kimliğiyle İnşaat, Gayrimenkul, Proje Müşavirlik, Enerji, Makine sektörlerinde Arkon İnşaat San. ve Tic. A.Ş., Armak Dış Ticaret A.Ş., Ökoplan Turkey Mim. Müh. Şehir Plan. ve Dan. A.Ş., Fulya Akaryakıt Tic. ve San. A.Ş., Meska Petrol A.Ş. ile birçok farklı alanda faaliyet göstermekte olup; APG İnşaat Yatırım A.Ş. ile geliştirici ve yatırımcı vizyonunu inşaat sektöründe de gösterecektir.

APG İnşaat, altyapı ve üstyapı konusunda geniş deneyim sahibi bir firma olarak kalitesini markalı konut sektörüne taşımayı amaçlamaktadır. Tüketici ihtiyaçlarına yönelik “İyi yaşam alanları” hedefiyle girdiği markalı konut alanına, ilk projesi olan Rotamavi Kartal ile iddialı bir başlangıç yapma arzusundadır.

Gayrimenkul alanında gerçekleştirmeyi planladığı markalı konut, ofis projeleri ve karma projeleriyle; ülkemize değer, insanımıza mutluluk ve kazanç sunmayı amaçlayan APG İnşaat, faaliyetlerine, Fulya / Beşiktaş’ta bulunan Arkon Plaza’da devam etmektedir.